Scroll to top

KTO SME

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2000 a za toto obdobie sme uskutočnili množstvo stavieb a našim zákazníkom sme poskytli služby na vysokej profesionálnej úrovni. Spoločnosť Miroslava Havrilčáka poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby od stavebnej činnosti, výroby a montáže plastových okien, až po stolársku výrobu na objednávku.

PREČO MY

Prioritou je pre nás spokojnosť zákazníka a preto ku každému pristupujme individuálne s ohľadom na jeho požiadavky a nároky. Veľký dôraz kladieme na flexibilitu a predovšetkým kvalitu našej práce. Vďaka zásadám, ako je práve osobitý prístup, pružné reagovanie na potreby zákazníka a dodanie služieb v dohodnutom termíne máme pevné postavenie na súčasnom trhu a mnoho spokojných zákazníkov.

Stali sme sa spoľahlivým partnerom desiatkam domácností a spoločností. Pripojte sa k nim aj Vy! Ak Vás zaujala naša ponuka, neváhajte a oslovte nás! Tím našich odborníkov Vám s radosťou poskytne detailnejšie informácie, na počkanie vypracuje cenovú ponuku a poradí či navrhne riešenie na mieru. Ponúkame rôzne špeciálne akcie!